Het prachtige weer, de vele kraampjes met speelgoed, de ijskar, de kinderen die cello, gitaar, viool of djembé speelden, de vele bezoekers, de knutselkraam, het terras …. al die dingen zorgden voor een fantastische sfeer tijdens de eerste koninginnedag in het Volkspark! (zie de foto’s op deze website of de fotoserie van een bezoekster)
De Vrienden van het Volkspark kijken met voldoening terug op een fantastische dag. Het was een groot succes. (ondanks het schokkende nieuws over de gebeurtenissen in Apeldoorn dat later op de dag bekend werd)
We hopen dat het op zondag 31 mei tijdens de Dag van het Park weer net zo gezellig wordt!
-de winnaar van de mooiste fiets wordt snel bekend gemaakt !
Een verschrikkelijk drama en zo laf om onschuldige mensen dit aan te doen
Het was zeker een drama. Een ander drama was dat Sal (bijna 8) zijn dagopbrengst bij het opruimen is verloren! Wil de eerlijke vinder zich melden bij de vrienden van het volkspark? Of bij sal(apestaartje)holtzappel(punt)nl?
Hij is erg verdrietig want heeft hier het hele jaar naar uitgekeken.
Verder zijn we allemaal heel blij met ons nieuwe park! Dank vrienden.
Ondanks de ontzettende domper op deze koninginnedag, denk ik met veel plezier terug aan de gezelligheid in het Volkspark. Ik woon er niet in de buurt, maar ben zeer zeker een vriend van het park! Mijn impressie van de sfeer in het Volkspark is te vinden in mijn album op mijnzaanstreek.nl http://mijnzaanstreek.ning.com/photo/albums/koninginnedag-2009
Het was inderdaad een dubbele dag. Ik heb o.a. foto’s gemaakt van versierde fietsen. Ze zagen er heel mooi uit. Ze zijn te bekijken via de volgende link:
http://www.ronche.nl/park/koninginnedag/fietsen/fiets.html
Het dubbele zat hem natuurlijk in wat er verder in het land gebeurd was maar wat ik eerder al las de meeste kinderen hadden er nog geen weet van.
Sorry, er zat even een bug in mijn link 😉
http://www.ronche.nl/park/koninginnedag/fietsen/index.html
succes